Reunió amb les famílies el proper dimecres 20 d'octubre a les 18:45 h

El proper dimecres, dia 20 d’octubre, hi ha prevista una reunió amb les famílies dels alumnes de primer curs de grau mitjà  i formació professional bàsica de tots els cicles que impartim en el nostre centre:

  • Heu de confimar prèviament l’assistència al tutor/a del vostre fill/a. Només es permetrà l’assistència d’un membre per família i alumne per tal de poder cumplir amb la normativa COVID19.
  • La reunió començarà a les 18:45 h però a partir de les 18:15 h ja es començarà la recepció de les famílies per tal de poder fer-la amb temps i de forma ordenada.
  • Entre les 19:00 i les 19:15 es farà una visita a l’aula dels alumnes, si algú arriba tard pot esperar a que el grup torni al lloc de la reunió. 

Podeu contactar amb els tutors mitjançant el vostre fill/a o a traves del següent correu electrònic:

CicleGrupTutorCorreu electrònic
FP Bàsica Manteniment de vehiclesPJoan Miquel Cañellasccm@paucasesnovescifp.cat
GM gestió administrativaAXisco Cardonacmj@paucasesnovescifp.cat
GM gestió administrativaBMontserrat Jaenjmm@paucasesnovescifp.cat
GM Instal·lacions Elèctriques i AutomàtiquesP Joan Cesaricbj@paucasesnovescifp.cat
GM Instal·lacions de TelecomunicacionsP Guillem Ponspmg@paucasesnovescifp.cat
GM Sistemes Microinformàtics i XarxesP Ramon Jaumejvr@paucasesnovescifp.cat
GM Electromecànica de vehicles AutomòbilsP Antoni Fraufca@paucasesnovescifp.cat

Leave a Comment